Installatiepartners

Onze installatiepartners installeren niet alleen onze producten op de juiste manier, zij geven ook het juiste advies en helpen daarmee gericht iedere consument of opdrachtgever. Wij vinden het dan ook van groot belang om naar onze installateurs te luisteren, ze te informeren over de nieuwste ontwikkelingen en ze opleidingen aan te bieden. 

Installatiepartners

Drenthe
Dwingeloo
A. Sjabbens & Zn Installatiebedrijf
Moleneinde 10
Dwingeloo, 7991 AK
T: 0521-591358
E: info@sjabbens.com
W: sjabbens.com/
Installateur
Gelderland
Beekbergen
A. Tromp B.V. Installatiebedrijf
Kerkweg 1
Beekbergen, 7361 BD
T: 055-5061583
E: post@atromp.nl
W: www.atromp.nl/
Installateur
Noord-Brabant
Breda
A.W.S. Breda
Mathenessestraat 41
Breda, 4834 EA
T: 076-5600330
E: info@aws-breda.nl
W: www.aws-breda.nl
Installateur
Drenthe
Sleen
Assen Installatietechniek
Meulenakker 8
Sleen, 7841 EP
T: 0591-390620
E: info@assentib.nl
W: www.assentib.nl/
Installateur
Noord-Brabant
Roosendaal
Bogers Duurzame Projecten
Boulevard 166
Roosendaal, 4701 GC
T: 0165-533062
E: info@bogersduurzaam.nl
W: www.bogersduurzaam.nl/
Installateur
Showroom
Gelderland
Wijchen
Bubbelshop
Mussenbergseweg 14
Wijchen, 6604 BS
T: 024-6424054
E: info@bubbelshop.nl
W: www.bubbelshop-badkamers.nl/
Badkamers
Showroom
Gelderland
Meteren
C. Hoogendoorn Installatietechniek
Dorpsstraat 20-A
Meteren, 4194 TD
T: 0345-569133
E: info@hoogendoorninstallatie.nl
W: www.hoogendoorninstallatie.nl/index.php
Installateur
Limburg
Sittard
Caris en Reiner B.V.
Industriestraat 29
Sittard, 6135 KG
T: 046-4512230
E: info@carisenreiner.nl
W: carisenreiner.nl/
Installateur
Gelderland
Haaften
CV & Warmtepomp BV
Graaf Reinaldweg 12
Haaften, 4175 LN
T: 085-0499220
E: info@cvwarmtepomp.nl
W: www.cvwarmtepomp.nl/
Installateur
Noord-Brabant
Drunen
De Drunense Installateurs
Alcoalaan 2m
Drunen, 5151 RW
T: 06-25586761
E: info@d-d-i.nl
W: d-d-i.nl/
Installateur
Drenthe
Assen
Dekker Struik Installatietechniek
Afrikaweg 33-C
Assen, 9407 TL
T: 0592-749062
E: info@uwinstallateur.nl
W: www.dekkerstruikinstallatietechniek.nl/
Installateur
Groningen
Groningen
Dekker Struik Installatietechniek
Bremenweg 10
Groningen, 9780 AB
T: 050-3135151
E: info@uwinstallateur.nl
W: www.dekkerstruikinstallatietechniek.nl/
Installateur
Drenthe
Diever
Dick Sjabbens BV installatiebedrijf
Hoofdstraat 35
Diever, 7981 AD
T: 0521-591994
E: info@dick-sjabbens.nl
W: www.dick-sjabbens.nl
Installateur
Zuid-Holland
Rotterdam
Dubo Inspiratie Centrum
Directiekade 2
Rotterdam, 3089 JA
T: 010-4157244
E: info@icdubo.nl
W: www.icdubo.nl/
Adviescentrum
Showroom
Noord-Holland
Wormer
Feenstra & Van Goor Inst. & Sanitair
Eendrachtstraat 8
Wormer, 1531 DV
T: 075-6426318
E: info@feenstraenvangoor.nl
W: www.feenstraenvangoor.nl
Installateur
Flevoland
Almere
Gasservice Flevoland B.V.
Argonweg 63,
Almere, 1362 AC
T: 036-5489838
E: info@gasserviceflevoland.nl
W: www.gasserviceflevoland.nl
Installateur
Noord-Brabant
Made
Gebr. Van Dijk Made B.V.
Brieltjenspolder 3
Made, 4921 PK
T: 0162-682671
E: info@vandijkmade.nl
W: www.vandijkmade.nl/
Installateur
Zuid-Holland
Den Haag
Gunst Warmtetechniek
Margaretha v. Hennebergweg 61B
Den Haag, 2552 BD
T: 070 - 3099726
E: info@gunstwarmtetechniek.nl
W: www.gunstwarmtetechniek.nl/
Installateur
Showroom
Zuid-Holland
Leerdam
Havelaar Loodgieters- en Installatiebedrijf
Techniekweg 4
Leerdam, 4143 HV
T: 0345-613300
E: info@havelaarbv.nl
W: www.havelaarbv.nl/
Installateur
Zuid-Holland
Den Haag
Hennink Installatietechniek BV
Zinkwerf 45
Den Haag, 2544 EC
T: 0900-0105
E: info@hennink.info
W: www.hennink.info/?Home
Installateur
Zeeland
Rilland
Hoekman installatiebedrijf
Valckenisseweg 34
Rilland, 4411 BR
T: 0113-551384
E: info@hkmn.nl
W: www.hoekman-tussendescheldes.nl/tussendescheldes/
Installateur
Friesland
Heerenveen
Hoekstra Installatiesbedrijf
Mercurius 17
Heerenveen, 8701 MB
T: 0527-686818
E: info@hartmaninstallatie.nl
W: www.hartmaninstallatie.nl/thuis/
Installateur
Groningen
Stadskanaal
Huisman Warmtetechniek BV
Steenhouwer 22
Stadskanaal, 9502 ET
T: 0599-650123
E: info@hwt.nl
W: hwt.nl/
Installateur
Overijssel
Vilsteren
Installatiebedrijf Tijhaar
Vilsterseweg 9
Vilsteren, 7734 PD
T: 0529-458288
E: info@tijhaar.nl
W: www.tijhaar.nl
Installateur
Noord-Brabant
Den Dungen
Installatieburo P. Pijnappels B.V.
Spurkstraat 64-B
Den Dungen, 5275 JD
T: 073-5942201
E: info@installatieburopijnappels.nl
W: www.installatieburopijnappels.nl/
Installateur
Overijssel
Almelo
J&J TECHNIEK
Planthofsweg 51a
Almelo, 7601 PH
T: 0546 492161
E: info@jenjtechniek.nl
W: www.jenjtechniek.nl/
Installateur
Noord-Brabant
Jaga Nederland BV
Jaga Nederland BV
De Meerheuvel 6
's-Hertogenbosch, 5221 EA
T: 073-6312360
E: info@jaga.nl
W: www.jaga.nl
Adviescentrum
Utrecht
Utrecht
Jansen Installatiebedrijf
De Heldinnenlaan 204-C
3543 MB, Utrecht
T: 030-2442587
E: info@janseninstal.nl
W: janseninstal.nl/
Installateur
Overijssel
Kampen
Kagas BV
Industrieweg 4
Kampen, 8263 AC
T: 038-3311565
E: info@kagas.nl
W: www.kagas.nl/
Installateur
Showroom
Limburg
Valkenburg
P. Heijnens Installaties V.O.F.
De Valkenberg 1D
Valkenburg, 6301 PM
T: 043–6080377
E: info@pheijnens.nl
W: www.pheijnens.nl/
Installateur
Noord-Brabant
Bergen op Zoom
P. Jansen Installatietechniek B.V.
Kruisakkers 4
Bergen op Zoom, 4613 BV
T: 0164-236527
E: info@pjansen.nl
W: www.pjansen.nl/
Installateur
Limburg
Maastricht
Pascal Wijns Installatiebedrijf
Veldwezeltstraat 82-A
Maastricht, 6215 JC
T: 043-3477106
E: p.wijns@pascalwijns.nl
W: www.pascalwijns.nl/
Installateur
Noord-Brabant
Waalwijk
Piet van Hilst Installatiebedrijf
Annie Romeinstraat 12
Waalwijk, 5142 MP
T: 0416-331229
E: info@installatiebedrijfvanhilst.nl
W: www.installatiebedrijfvanhilst.nl/
Installateur
Friesland
Bolsward
Reekers Bolsward
De Ward 31
Bolsward, 8701 MB
T: 0515-572671
E: info@reekersbolsward.nl
W: reekersbolsward.nl/
Installateur
Noord-Holland
Purmerend
Revo BV
Volume 60
Purmerend, 1446 WJ
T: 0299-640624
E: info@revobv.nl
W: www.revobv.nl/
Installateur
Zeeland
Zierikzee
Saman Groep
Gouwepoort 1
Zierikzee, 4301 RZ
T: 0111-412647
E: info@samangroep.nl
W: www.samangroep.nl/
Installateur
Overijssel
Barneveld
Schimmel Duurzame Techniek
Pascalstraat 4
Barneveld, 3771 RT
T: 0342-729239
E: info@schimmel-tdi.nl
W: www.schimmel-tdi.nl/
Installateur
Showroom
Noord-Holland
Huizen
Schipper Installatie
Industrieweg 10
Huizen, 1271 AJ
T: 035-5268540
E: info@schipperbvinstallatie.nl
W: www.schipperbvinstallatie.nl/
Installateur
Noord-Holland
Zwaag
Schouten Techniek BV
De Marowijne 47
Zwaag, 1689 AR
T: 0229-291500
E: info@schoutentechniek.nl
W: www.schoutentechniek.nl/
Installateur
Zuid-Holland
Sliedrecht
Simon B.V. Loodgietersbedrijf
Stationsweg 70
Sliedrecht, 3363 GA
T: 0184-419377
E: info@simonbv.nl
W: www.simonbv.nl/
Installateur
Showroom
Gelderland
Dieren
Smeijer Installatie BV
Rinaldostraat 1
Dieren, 6953 CP
T: 0313-414455
E: info@smeijer.nl
W: www.smeijer.nl/
Installateur
Showroom
Drenthe
Ekehaar
Techniko BV
Hoofdstraat 35
Ekehaar, 9454 PK
T: 0592-389343
E: info@techniko.nl
W: www.techniko.nl/
Installateur
Limburg
Born
Technisch Bureau Savelkoul B.V.
De Tramweg 8
Born, 6121 RX
T: 046-4852267
E: info@technischbureausavelkoul.nl
W: www.technischbureausavelkoul.nl/index.htm
Installateur
Overijssel
Rijssen
Ter Harmsel Sanitair en Installatietechniek
Morsweg 7a
Rijssen, 7461 AG
T: 0548-512113
E: info@terharmsel-rijssen.nl
W: www.terharmsel-rijssen.nl/
Installateur
Showroom
Noord-Brabant
Drunen
TKM Nederland B.V.
Thomas Edisonweg 40
Drunen, 5151 DJ
T: 0416-373350
E: info@tkm.nl
W: www.tkm.nl/home/
Installateur
Showroom
Zeeland
Aardenburg
Trapman Installatiebedrijf
Draaibrugseweg 4-A
Aardenburg, 4527 PA
T: 0117-494310
E: info@trapman.info
W: www.trapman.info/
Badkamers
Showroom
Groningen
Bedum
Vaatstra B.V.
Verbindingsweg 19
Bedum, 9781 AD
T: 050-3012832
E: vaatstra@vaatstra.nl
W: www.vaatstra.nl
Installateur
Noord-Brabant
Wijk en Aalburg
Van Bruchem Duurzaam
Veldstraat 24
Wijk en Aalburg, 4261 TB
T: 06-81430281
E: info@vbduurzaam.nl
W: www.vbduurzaam.nl/
Installateur
Gelderland
Renswoude
Van de Vendel B.V. Installatiebedrijf
Groot Overeem 23
Renswoude, 3927 GH
T: 0318-571431
E: info@vandevendel.com
W: www.vandevendel.com/
Installateur
Gelderland
Zutphen
Van der Kuip V.O.F. Installatiebedrijf
Loohorst 22
Zutphen, 7207 BM
T: 0575-512373
E: info@vanderkuip-zutphen.nl
W: www.vanderkuip-zutphen.nl/index.html
Installateur
Utrecht
Houten
Van Grijs naar Groen
Lange Schaft 9-G
3991 AP, Houten
T: 030-7510039
E: post@grijsnaargroen.nl
W: grijsnaargroen.nl/
Adviescentrum
Showroom
Utrecht
Amersfoort
Van Slooten BV
Hogeweg 77
Amersfoort, 3816 BM
T: 03304720033
W: www.vanslootenbv.nl/
Installateur
Showroom
Noord-Brabant
's-Hertogenbosch
Van Stiphout Badkamers
Rietveldenweg 70D
's-Hertogenbosch, 5222 AS
T: 073-6233262
E: denbosch@vanstiphoutbadkamers.nl
W: www.vanstiphoutbadkamers.nl
Badkamers
Showroom
Utrecht
Zeist
Van Stiphout Badkamers
Dijnselburgerlaan 1-21
Zeist, 3705 LP
T: 030-6990360
E: Zeist@vanstiphoutbadkamers.nl
W: www.vanstiphoutbadkamers.nl/
Badkamers
Showroom
Overijssel
Enschede
Velo-van der Bij B.V. Installatiebedrijf
De Reulver 26
Enschede, 7544 RT
T: 053-4337031
E: info@velovanderbij.nl
W: www.velovanderbij.nl/
Installateur
Gelderland
Culemborg
Verwarming Techniek Culemborg BV
Beesdseweg 3
Culemborg, 4104 AW
T: 0345-530644
E: info@vtc-bv.nl
W: www.vtc-installatietechniek.nl/
Installateur
Limburg
Herten
Viltoonen Installaties BV
Solvayweg 14
Herten, 6049 CP
T: 088-6220622
E: info@viltoonen.nl
W: www.viltoonen.nl/
Installateur
Limburg
Stramproy
Vleeshouwers Installatiebedrijf
Houtbroek 1
Stramproy, 6039 RL
T: 0495-586949
E: info@installatiebedrijfvleeshouwers.nl
W: www.installatiebedrijfvleeshouwers.nl/
Installateur
Noord-Holland
Alkmaar
Warmteservice Alkmaar
Laanenderweg 34
Alkmaar, 1812 PW
T: Alkmaar
E: alkmaar@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Zuid-Holland
Alphen aan de Rijn
Warmteservice Alphen aan de Rijn
Euromarkt 125
Alphen aan de Rijn, 2408 BE
T: 0172-448111
E: alphen@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Utrecht
Amersfoort
Warmteservice Amersfoort
Amsterdamseweg 14-A
3812 RS, Amersfoort
T: 033-4650475
E: amersfoort@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Holland
Amsterdam
Warmteservice Amsterdam Oost
Cruquiuskade 155
Amsterdam, 1018 AM
T: 020-5353280
E: amsterdam-o@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Holland
Amsterdam
Warmteservice Amsterdam West
Van Slingelandtstraat 43
Amsterdam, 1051 CG
T: 020-5849797
E: amsterdam-w@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Holland
Amsterdam
Warmteservice Amsterdam Zuid
Parnassusweg 210
Amsterdam, 1076 AV
T: 020-6892737
E: amsterdam-z@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Gelderland
Apeldoorn
Warmteservice Apeldoorn
Sleutelbloemstraat 31
Apeldoorn, 7322 AJ
T: 055-3682100
E: apeldoorn@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Gelderland
Arnhem
Warmteservice Arnhem
Vlamoven 2-B
Arnhem, 6826 TN
T: 026-3760280
E: arnhem@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Holland
Beverwijk
Warmteservice Beverwijk
Steenkade 5
Beverwijk, 1948 NH
T: 0251-277060
E: beverwijk@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Brabant
Breda
Warmteservice Breda
Neerloopweg 7
Breda, 4814 RS
T: 076-5246030
E: breda@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Brabant
's-Hertogenbosch
Warmteservice Den Bosch
Goudsmitstraat 12
's-Hertogenbosch, 5232 BP
T: 073-6458666
E: denbosch@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Zuid-Holland
Den Haag
Warmteservice Den Haag
Televisiestraat 244
Den Haag, 2525 LV
T: 070-3844040
E: denhaag@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Zuid-Holland
Den Haag
Warmteservice Ypenburg
Singel 47
Den Haag, 2497 GS
T: 070-7670222
E: denhaag-y@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Overijssel
Deventer
Warmteservice Deventer
Visbyestraat 23
Deventer, 7418 BE
T: 0570-503970
E: deventer@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Gelderland
Doetinchem
Warmteservice Doetinchem
Transportweg 7-01
Doetinchem, 7007 CL
T: 0314-377666
E: doetinchem@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Zuid-Holland
Dordrecht
Warmteservice Dordrecht
Rijksstraatweg 22
Dordrecht, 3316 EH
T: 078-6543000
E: dordrecht@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Friesland
Drachten
Warmteservice Drachten
Loswal 22-A
Drachten, 9206 AH
T: 0512-584010
E: drachten@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Gelderland
Ede
Warmteservice Ede
Lorentzstraat 2-4
Ede, 6716 AD
T: 0318-439450
E: ede@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Brabant
Eindhoven
Warmteservice Eindhoven
Hurksestraat 18
Eindhoven, 5652 AK
T: 040-2595060
E: eindhoven@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Drenthe
Emmen
Warmteservice Emmen
Wolfenbergenweg 51
Emmen, 7822 AV
T: 0591-307000
E: emmen@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Overijssel
Enschede
Warmteservice Enschede
Slijpsteen 7
Enschede, 7513 JB
T: 053-4804500
E: enschede@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Limburg
Gennep
Warmteservice Gennep
De Groote Heeze 32-B
Heijen, 6598 AV
T: 0485-514626
E: gennep@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Zuid-Holland
Gorinchem
Warmteservice Gorinchem
Schelluinsestraat 2-A
Gorinchem, 4203 NL
T: 0183-767130
E: gorinchem@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Groningen
Groningen
Warmteservice Groningen
Stettinweg 3
Groningen, 9723 HD
T: 050-5973973
E: groningen@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Holland
Haarlem
Warmteservice Haarlem
Schalkwijkerweg 17
Haarlem, 2033 JB
T: 023-5435454
E: haarlem@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Gelderland
Harderwijk
Warmteservice Harderwijk
Pascalstraat 5-A
Harderwijk, 3846 AL
T: 0341-438787
E: harderwijk@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Friesland
Heerenveen
Warmteservice Heerenveen
Turfschip 9
Heerenveen, 8447 DM
T: 0513-613131
E: heerenveen@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Limburg
Heerlen
Warmteservice Heerlen
In De Cramer 16
Heerlen, 6411 RS
T: 045-5506700
E: heerlen@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Brabant
Helmond
Warmteservice Helmond
lagedijk 2-C
Helmond, 5705 BZ
T: 0492-328888
E: helmond@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Overijssel
Hengelo
Warmteservice Hengelo
Turbinestraat 10
Hengelo, 7556 RB
T: 074-2452590
E: hengelo@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Zuid-Holland
Hillegom
Warmteservice Hillegom
Arnoudstraat 20-E
Hillegom, 2182 DZ
T: 0252-767006
E: hillegom@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Holland
Hilversum
Warmteservice Hilversum
Verlengde Zuiderloswal 21
Hilversum, 1216 BW
T: 035-6280654
E: hilversum@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Holland
Hoorn
Warmteservice Hoorn
De Oude Veiling 20
Zwaag, 1689 AA
T: 0229-552299
E: hoorn@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Zuid-Holland
Katwijk
Warmteservice Katwijk
Lageweg 20
Katwijk, 2222 AG
T: 071-7676100
E: katwijk@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Friesland
Leeuwarden
Warmteservice Leeuwarden
Marsweg 16
Leeuwarden, 8938 AM
T: 058-2801336
E: leeuwarden@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Zuid-Holland
Leiden
Warmteservice Leiden
Flevoweg 39-B
Leiden, 2318 BX
T: 071-5210688
E: leiden@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Flevoland
Lelystad
Warmteservice Lelystad
Noordersluisweg 19-E
Lelystad, 8243 PR
T: 0320-289060
E: lelystad@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Utrecht
Maarssen
Warmteservice Maarssen
Industrieweg 30-06
Maarssen, 3606 AS
T: 0346-571331
E: maarssen@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Limburg
Maastricht
Warmteservice Maastricht
Willem Alexanderweg 6-A
Maastricht, 6222 NC
T: 043-7676111
E: maastricht@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Zuid-Holland
Naaldwijk
Warmteservice Naaldwijk
Industriestraat 9
Naaldwijk, 2671 CT
T: 0174-612222
E: naaldwijk@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Holland
Naarden
Warmteservice Naarden
Energiestraat 9-B
Naarden, 1411 AN
T: 035-7676160
E: naarden@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Utrecht
Nieuwegein
Warmteservice Nieuwegein
Ravenswade 1-J
Nieuwegein, 3439 LD
T: 030-2806151
E: nieuwegein@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Gelderland
Nijmegen
Warmteservice Nijmegen
Tarweweg 9
Nijmegen, 6534 AM
T: 024-3590666
E: Nijmegen@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Holland
Purmerend
Warmteservice Purmerend
Van IJsendijkstraat 393-A
Purmerend, 1442 LB
T: 0299-480030
E: purmerend@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Brabant
Roosendaal
Warmteservice Roosendaal
Belder 49-A
4704 RK Roosendaal, Roosendaal
T: 4704 RK
E: roosendaal@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Zuid-Holland
Rotterdam
Warmteservice Rotterdam Noord
Industrieweg 99-B
Rotterdam, 3044 AS
T: 010-2080020
E: rotterdam@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Zuid-Holland
Rotterdam
Warmteservice Rotterdam Oost
Hoofdweg 165
Rotterdam, 3067 GE
T: 010-2071155
E: rotterdam-o@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Holland
Schagen
Warmteservice Schagen
De Witte Paal 304-B
Schagen, 1742 LD
T: 0224-767180
E: schagen@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Limburg
Sittard
Warmteservice Sittard
Nusterweg 107-A
Sittard, 6136 KT
T: 046-4571020
E: sittard@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Zuid-Holland
Spijkenisse
Warmteservice Spijkenisse
Kelvinweg 2
Spijkenisse, 3208 KC
T: 0181-600510
E: spijkenisse@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Gelderland
Tiel
Warmteservice Tiel
Lutterveldweg 11
Tiel, 4005 LD
T: 0344-637060
E: tiel@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Brabant
Tilburg
Warmteservice Tilburg
Jules Verneweg 21-1
Tilburg, 5015 BE
T: 013-5834040
E: tilburg@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Brabant
Uden
Warmteservice Uden
Liessentstraat 2-e
Uden, 5405 AG
T: 0413-767595
E: uden@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Groningen
Veendam
Warmteservice Veendam
Van Stolbergweg 30
Veendam, 9641 HL
T: 0598-654600
E: veendam@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Noord-Holland
Zaandam
Warmteservice Zaandam
De Weer 83-A
Zaandam, 1504 AK
T: 075-7676200
E: zaandam@warmteservice.nl
W: www.warmteservice.nl/contact
Detaillist
Gelderland
Doetinchem
Winkelman Installateurs
Fabriekstraat 39-02
Doetinchem, 7005 AP
T: 0314-326913
E: info@wi-winkelman.nl
W: www.wi-winkelman.nl/
Installateur
Showroom
Noord-Brabant
Oosterhout
Zerogas
Innovatiepark 34
Oosterhout, 4906 AA
T: 085-2017923
E: info@zerogas.nl
W: www.zerogas.nl/
Adviescentrum
Showroom
Wil je meer weten over onze producten of concepten?

Ons team staat je graag te woord en geeft je het juiste advies om jouw volgende stap naar een duurzamer (t)huis te maken. 


Bel 073 631 23 60

Bezoek onze contactpagina

Bezoek ons adviescentrum

Maak kennis met onze producten en ontdek samen met een van onze Climate Designers de mogelijkheden voor jouw (t)huis. 

Maak een afspraak